AF Energy

O Firmie

AF Energy to przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu efektywnych rozwiązań fotowoltaicznych dla firm, klientów indywidualnych oraz gospodarstw rolnych. Nasze instalacje fotowoltaiczne są budowane z użyciem komponentów cenionych producentów na światowym rynku, zapewniając wysoką jakość i niezawodność.

Przykładamy ogromną wagę do optymalizacji wydajności montowanych modułów, dążąc do maksymalnej produkcji energii. Dzięki zastosowaniu prawidłowych procesów projektowo-montażowych, nasze instalacje charakteryzują się praktyczną bezobsługowością, co przekłada się na zminimalizowane koszty utrzymania.

Jako firma z branży fotowoltaicznej wdrażamy innowacyjne rozwiązania, zapewniając gwarancję uzysków energetycznych przez co najmniej 25 lat. Naszym klientom zapewniamy także solidne wsparcie techniczne, co umożliwia sprawne funkcjonowanie systemów fotowoltaicznych przez długi okres czasu. Współpracujemy wyłącznie z autoryzowanymi dystrybutorami, co gwarantuje długie okresy gwarancyjne dla naszych produktów. Dążymy do zapewnienia naszym klientom nie tylko efektywnych, ale także trwałych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie energii odnawialnej.

Zobacz Opinie o NAS

Sylwia Filipek
Sylwia Filipek
2023-12-01
Instalacja wykonana szybko i solidnie. Świetne doradztwo w tematyce urządzeń! Gorąco polecam!
Dawid Bąkowicz
Dawid Bąkowicz
2023-09-25
Firma godna polecenia. Sprawny i szybki montaż.
Jacek Telenga
Jacek Telenga
2023-09-12
Szybki termin realizacji zlecenia,fachowy montaż instalacji. Wszelkie zgłoszenia po stronie AF Energy. Polecam 100%
Łukasz Motylski
Łukasz Motylski
2023-08-02
Jestem bardzo zadowolona z usługi, którą otrzymałam od AF Energy. Cały proces od początku do końca przebiegł nie tylko sprawnie, ale również bardzo profesjonalnie. Pracownicy byli zawsze gotowi odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości. Dzięki dokładnym wyjaśnieniom i obliczeniom przedstawionym przez firmę, miałam pełne zrozumienie tego, jak system będzie działał i jakie korzyści będę miała. Sam montaż paneli fotowoltaicznych odbył się sprawnie i bezproblemowo. Pracownicy dbali o porządek na placu budowy, co było dla mnie bardzo ważne. Po zakończeniu montażu otrzymałam również dokładne instrukcje dotyczące korzystania z systemu. Polecam! Aleksandra Grażyna Motylska
Łukasz Zielonka
Łukasz Zielonka
2023-07-03
Profesjonalne i terminowo! Przystępne ceny i szybka realizacja, fachowe doradztwo w doborze odpowiednich urządzeń. Wszystkie papiery złożone na czas. Serdecznie polecam.
Łukasz Grodzki
Łukasz Grodzki
2023-04-13
Witam Af Energy bardzo dobry kontakt. Szybka realizacja. Wszystko jak ma być. Polecam💪
Kazimiera Kobylska
Kazimiera Kobylska
2023-03-25
Firma godna polecenia pod każdym względem.Polecam
Elżbieta Kałuża
Elżbieta Kałuża
2023-03-22
Przez pewien czas szukaliśmy firmy do wykonania instalacji fotowoltaicznej. Po kilku wstępnych rozmowach i ofertach od różnych firm zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług AF Energy. Profesjonalizm na każdym etapie - od doradztwa, przez montaż, aż po załatwienie wszystkich końcowych formalności. Rozsądne ceny i szybkie terminy realizacji, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam skorzystanie z usług tej firmy!
Marian Mariankowski
Marian Mariankowski
2023-03-18
Zdecydowanie POLECAM firmę AF Energy! Profesjonalne podejście do klienta. Projekt dokładnie przeliczony, przemyślany i wykonany indywidualnie z uwzględnieniem moich potrzeb wraz z dostosowaniem obecnej instalacji elektrycznej. Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów i uzyskaniu dotacji. Konkurencyjne ceny i bardzo dobry kontakt. 100% polecam!
Tomasz Osiński
Tomasz Osiński
2023-03-09
Pełen profesjonalizm, dbałość o klienta na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt, Pan Adam rzeczowo odpowie i wyjaśni wszystkie zawiłości tematyki dotyczące wykonywanej usługi. Konkurencyjne ceny jednych z najlepszych paneli fotowoltaicznych dostępnych na rynku. Zamawiając usługę w AF Energy masz gwarancję zadowolenia. Polecam